Wstajesz i wiesz że… toksyczna chmura jest nad Szczecinkiem.

Od rana w sobotę 09 sierpnia w programie TVN –„wstajesz i wakacje” promowany jest Szczecinek. Mogliśmy z perspektywy lotu „błękitnego 24” podziwiać zdjęcia naszego miasta. Przepięknie położony nad jeziorem – urokliwy Szczecinek . Wszystko to prawda, tylko jedno „nieodpowiedzialne” ujęcie operatora ze śmigłowca, zepsuło tę sielankę i….. mogliśmy zobaczyć to co jest tajemnicą poliszynela –„ szczecinecki wulkan” , którego toksyczne opary spowijały część miasta . Słone pieniądze jakie idą z budżetu miasta na telewizyjną promocje Szczecinka nie zamiotą pod dywan PRAWDY.

Zarząd SIS TERRA

 

7 odpowiedzi do “Wstajesz i wiesz że… toksyczna chmura jest nad Szczecinkiem.”

  1. Dzisiaj są korzystne wiatry dla nas, cały syf leci poza miasto, ale wczoraj TVN kręcił program w „leśnym” smrodzie. Przecież to widać gołym okiem, jaka jest prawda. Człowiek myślący wie jaka jest prawda.

  2. To chyba wpadka „błękitnego”, że pokazał zadymiony Szczecinek w sobotni poranek. Poszło na całą Polskę jakie mamy smrodliwe atrakcje w naszym pięknym mieście, które jest turystyczne? Tylko zabierzcie te kopcące kominy Kronospanu bo nawet TVN nie pomoże.

  3. Nie musiałam sprawdzać kierunku wiatru aby przekonać się , że wczoraj wiało na miasto. Wystarczyło włączyć TVN, a widać było jak toksyczne opary z krono pokrywają miasto.

  4. A może to jedno „nieodpowiedzialne” ujęcie operatora ze śmigłowca nie było wcale takie przypadkowe 🙂

  5. Basiu, wszystko widać, ale niektórzy nie widzą, bo ich mamona zaślepia i nosy też im szwankują, albo się wydłużają.

  6. Kiedy skończy się ta paranoja . Trujące powietrze i cudowny wizerunek miasta turystycznego pokazany w TV. Tylko dlaczego właśnie w tym czasie w tym czasie w mim domu musiały być zamknięte okna bo smród walił niemiłosierny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.