Wiadomość z ostatniej chwili!!!

Jutro, t.j. w środę 3 lipca 2013,  o godz. 17 00 w TV Trwam odbędzie się emisja programu „Po Stronie Prawdy” (transmisja na żywo w TV TRWAM ). Tematem będą problemy mieszkańców Szczecinka wynikające z zanieczyszczenia powietrza w naszym mieście. Uczestnikami programu będą Poseł Czesław Hoc , mieszkańcy Szczecinka w tym członkowie Stowarzyszenia TERRA i….mamy nadzieję, że pojawią się również przedstawiciele firmy Kronospan, Burmistrz Miasta i Starosta, gdyż tylko merytoryczne rozmowy mogą nas przybliżyć do rozwiązania palącego problemu mieszkańców Szczecinka.

Zarząd SIS TERRA

P.S. Tak potwierdzamy info z komentarza:

„Dla zainteresowanych program będzie nagrywany przy ul. Sikorskiego za marketem Sano, przy garażach na wysokości przedszkola.”

7 odpowiedzi do “Wiadomość z ostatniej chwili!!!”

  1. Dla TV Trwam że jest z odbiorcami ich programu, a nie po stronie mamony i przekupstwa.

  2. Proszę podajcie do publicznej wiadomości w jakim miejscu Szczecinka będzie realizowany program TV TRWAM. To b. ważne, bo w Szczecinku już nie brakuje ludzi odważnych!

  3. Może i tym razem Aleks Krzysztofowicz stringman przyjdzie z teczuszką?
    P.S. Mój dziadek 45 lat czekał aż będzie mógł mówić oficjalnie kto zamordował wujka w Katyniu. Ja też powalczę o prawdę, a jeśli, nie daj Boże dostanę raka, sprawę załatwię w kwadrans beż żadnych skrupułów!!!

  4. Dla zainteresowanych program będzie nagrywany przy ul. Sikorskiego za marketem Sano, przy garażach na wysokości przedszkola.

  5. Jako parafianin muszę donieść, że ktoś z nami nieczysto pogrywa. Rano ani jeden komin nie dymił mimo to i tak śmierdziało jak z murzyńskiej chaty. Za to po południu trzeba było nadrobić stracony czas i komin dawał na Warszawską ciemny śmierdzący dym. Czyli wnioskuję że jak przyjechała TV Trwam to trzeba pokazać że są niby ekologiczni, jako pojechali można wrócić do standardów „przyjaznej fabryki”, tylko każdy mądry wie że kominy nie są na wystawę, więc te wyłączanie na potrzeby programu to chamstwo w Państwie, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.