Ufa/Уфа protestuje przeciw budowie zakładów firmy Kronospan

Od mieszkańców miasta Ufa, położonego w europejskiej części Federacji Rosyjskiej, otrzymaliśmy informacje o protestach przeciw planowanej tam budowie zakładów słynących z ekologicznych rozwiązań . Nie musimy tłumaczyć czego obawiają się mieszkańcy Ufa , bo w Szczecinku tego typu problemy mamy przy każdym niekorzystnym kierunku wiatrów.

Życzymy mieszkańcom Ufa determinacji w walce i zwycięstwa.

Galeria z protestu:

[nggallery id=40]

Polecamy obejrzeć ten materiał do końca, to robi wrażenie.

[youtube hjuBCtf3Ius]

[youtube kf-tXmkqKMY]

[youtube AKrn7CBrWDw]

[youtube 09ADiwwDidA]

[youtube kf-tXmkqKMY]

27 odpowiedzi do “Ufa/Уфа protestuje przeciw budowie zakładów firmy Kronospan”

 1. Jest moc jest siła brawo Rosja!!! My polaczki zwabieni wizja szklanych domów damy sobie wmówić złote góry i zaszantażować się miejscami pracy. Wielki szacunek dla Narodu Rosyjskiego bo jak widać po filmiku mają większą świadomość od nas i jak widać po relacji z TV większą demokrację. U nas tylko sprzedajne media i chodzący na smyczy decydenci.

 2. Faktycznie to robi wrażenie. Świadomość ludzi jest coraz większa i każdy logicznie myślący wie, jakim zagrożeniem dla mieszkańców jest działalność ” ekologicznego inaczej zakładu” Ktoś tam powiedział- niech w austrii (celowo piszę z małej litery)budują sobie takie kronospany!!!!! My w Szczecinku będziemy walczyć do końca o nasze prawo do czystego i zdrowego powietrza!!! TERRA jest naszą SIŁĄ. Bracia Rosjanie jesteśmy z Wami!!!

 3. Brawo dla mieszkańców UFY, ich protest i determinacja robią wrażenie. Lepiej powstrzymać „fabrykę zła” niż potem walczyć z ośmiornicą. Ci ludzie wiedzą co w życiu jest ważne, dymiące kominy zabiorą wolność i zdrowie.

 4. Trzymam kciuki za sukces Rosjan. Oj żeby u nas ludzie brali z nich przykład. douglas musi odejść.

 5. BRAWO, mam nadzieję, że obronią „Swoją Ziemię” przed skażeniem które powoduje śmierć i korupcją która ukrywa prawdziwą ilość umarłych od skażenia zwierząt i ludzi.

 6. Polecam Rosyjski portal społecznościowy, dużo zdjęć, filmów, materiałów w komentarzach z Rosji. Dobrze że Terra ma kontakt z kimś z Rosji trzeba się razem skrzyknąć i pogonić wulkan niekoniecznie na Islandię bo tam też są ludzie.
  http://vk.com/now_dorogino

 7. To nie przypadek, że ludzie z UFA chcą pogonić zakład, oni już są świadomi zagrożeń bo wiedzą jak te zakłady funkcjonują u nas. W Polsce protestują mieszkańcy Szczecinka, Mielca i Żar. Teraz dołączyli mieszkańcy UFA. W jedności siła, kto wie może to początek końca „fabryki chmur”. Nie ma miejsca na naszej Ziemi na interes życia kosztem życia i zdrowia innych.

 8. 90% szczecinecczan to polactwo postkolonialne. Jak ich pan duglas batem leje, w twarz się śmieje to go po rękach całują.
  P.S. Duglas coś ty dostał, że zmieniłeś front z likwidatora krono na jego promotora?

  1. Trafne określenie, JHD to rzecznik fabryki. Nawet się z tym nie kryje. Większość jego wypowiedzi i zatroskania dotyczy właśnie tej fabryki. To oburzające!!!

 9. Fajne informacje, dobrze jest wiedzieć że mamy bratnie dusze za granicami Polski, pamiętając też o tych miejscowych Mielec, Żary.

 10. Na fatalny wizerunek kronospanu, firma pracowała przez lata. Na nic zdadzą się płatne programy propagandowe o jakiś tam klajstrach i kłapanie paszczą starszego łysego jegomościa zapewniającego że wszystko jest w porządku .Ten jegomość już dawno stracił twarz i wszedł w buty które skroiła mu fabryka pary wodnej. Jestem pod wrażeniem działań TERRArystów, skąd oni mają tyle energii? Ale chyba tylko w ten sposób można pokonać to zło. A Rosjanom życzę, aby powstrzymali budowę kronospanu. Trzymam kciuki.

 11. Jestem przekonana że dyrekcja kronospanu czyta te komentarze, podobnie jak i specjalista od kurzajek z magistratu. Dlatego życzę im, aby w życiu spotkało ich to samo co ludzi którzy przez nich cierpią.

 12. Chodzą po mieście słuchy , że Terra szykuje kolejny pozew mieszkańców przeciw krono. Tym razem będzie więcej zaangażowanych mieszkańców , będą ich setki a może i więcej.Proszę o informacje czy ktoś wie coś na ten temat, sam z chęcią bym się przyłączył.

 13. Tych łobzów tak wszędzie „kochają”,w krajach byłej demokracji ludowej.
  Przecież to oczywiste,że oni tam się pchają,bo można tam bezkarnie łamać prawo a tym samym obniżac koszty produkcji do minimum i zwiększyć dzięki temu zyski.Można truć srodowisko bezkarnie,można tanio wycinać lasy,siła robocz jest 3-4 razy tańsza niż w krajach starej unii,a urzędnicy bardzo łatwo dają się korumpować. Bardzo to wszystko przykre a wręcz przerażające,ale niestety prawdziwe.A najbardziej przerażające jest to,kto taki rządzi Polską,przez ostatnie 24 lata,że takie „nowotwory” wciąż mają się tu dobrze ??

   1. Jakie są aktualne wiadomości? Czy ruszą z rozładunkiem? Czy podaja chociaż przybliżony termin? Mój mąż tam właśnie jedzie…

  1. Życzę Rosjanom aby powstrzymali budowę truciciela, całe rodziny walczą tam o swoje bezpieczeństwo. A kierowcy którzy przywieźli to g…o niech zawiozą je do austrii do niejakiego kaindla

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.