TV Zachód „Moim zdaniem”

Zapraszamy do obejrzenia programu TV Zachód pod tytułem „Czy sąd oczyści atmosferę wokół Kronosponu” Program dotyczy wyroku, który Sąd okręgowy w Koszalinie ogłosi 5 marca, lecz również raportu Federalnego Urzędu do Spraw Środowiska Republiki Austrii, z którego możemy dowiedzieć się jakie instalacje chroniące środowisko zainstalowane są w rodzinnym mieście Pana Petera Kaindla, austriackim Salzburgu. Gorąco polecamy i zapraszamy do obejrzenia.

[vimeo 87900437]

 

3 odpowiedzi do “TV Zachód „Moim zdaniem””

  1. Śmierdzi już kilka dni non stop, rakotwórcze związki zabierają zdrowie mieszkańcom Szczecinka. douglas i jego wierny niedorzecznik czuk dwoją się i troją żeby przekonać trutych jaki wspaniałe mamy powietrze w Szczecinku. Rzecznik z fabryki jest już niepotrzebny w obliczu takie wasalstwa ze strony urzędników miejskich. Mam ogromną nadzieję że mieszkańcy Szczecinka wygrają tą walkę jak nie tu to w Strasburgu i fabryka będzie musiała stosować albo technologię taką jak w Austrii, albo niech zawija się z tymi swoimi okupionymi naszym zdrowiem miejscami pracy.

  2. My nie jesteśmy ludźmi?! Dlaczego w Salzburgu chroni się ludzkie zdrowie i życie,w przeciwieństwie do Szczecinka? Wszystko zawdzięczamy lokalnym kacykom a szczególnie jednemu łysemu wypłoszowi który za kilka koralików zrobi wszystko Ten sam właściciel co w Salzburgu a mieszkańców Szczecinka traktuje jak podludzi. Znamy z historii innego austriaka- z wąsikiem, też Polaków traktował jak ludzi gorszej kategorii. Nie damy się truć!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.