To było do przewidzenia

To było do przewidzenia, w państwie bezprawia – Samorządowe Kolegium Odwoławcze pomimo błędów proceduralnych burmistrza i jednoznacznych negatywnych dla planowanej instalacji opinii naukowców, potrzymało decyzję środowiskową Burmistrza Szczecinka dotyczącą spalarni wyjętej spod prawa zwaną przez urzędników i firmę Generatorem Gorącego Powietrza. Potwierdza to, w jakim stanie jest państwo , urzędnicy i instytucje odpowiedzialne za bezpieczeństwo obywateli.

Dlatego pełna dokumentacja już kilka tygodni temu trafiła na biurko Komisji Petycji Parlamentu Europejskiego. Minister Środowiska po raz kolejny wypowiedział się na temat odpadów z płyt drewnopochodnych firmy Kronospan. W piśmie do Stowarzyszenia z dnia 30 kwietnia 2013 m. in. , czytamy … odpady płyt wiórowych, pilśniowych , MDF, HDF, niezależnie od stopnia rozdrobnienia, nie są odpadem drewna i nie mieszczą się w pojęciu definicji biomasy. Dalsze droga to sąd administracyjny. Będziemy walczyć do końca , o bezpieczeństwo nas wszystkich.

8 odpowiedzi do “To było do przewidzenia”

  1. Brawo Terra ciśnijcie, kropla drąży skałę, damy radę co prawda z pomocą UE bo nasz rząd już dawno pokazał gdzie nas ma.

  2. Zgadza się, żyjemy w państwie bezprawia, gdzie mamy sądy niezależne. Niezależne…. bo niezależnie od prawdy, za koraliki wszystko się załatwi. Abyś chciał tu wyć

  3. Ciekawe dlaczego minister po raz kolejny nie anuluje decyzji wysyłając z automatu GIOŚ żeby zamknąć tego truciciela. Czyżby też odpalano mu działę albo koledzy z niższych szczebli mówią: RATUJ?

  4. Ten układ działa od lat z tą różnicą , że teraz na ręce patrzy TERRA i mam nadzieje , że wreszcie to się posypie. Droga do prawdy jest długa i wyboista. Dacie radę bo z Wami są myślący mieszkańcy.

  5. Jak donoszą szczecineckie media do grodu zawitał Gawłowski z ministerstwa środowiska. Najwyraźniej przyjechał ze wsparciem i dobrym słowem dla dymiących kominów, których przybywa nam po jego wizytach. To taki mentor , który wspiera przemysł funkcjonujący zgodnie z „prawem”!!!!

  6. Mam wrażenie , że ta cała zgraja już się pogubiła w tych kombinacjach jak dogodzić wulkanowi co by za szybko szlag go nie trafił.

  7. Skoro marszałek cofnął pozwolenia, to czemu krono nadal smrodzi?
    Czy oni przypadkiem nie budują już tej spalarni? Jeśli tak to gdzie mają pozwolenie? Czy wie o tym nadzór budowlany?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.