Relacja z Telewizji Trwam

Zapraszamy do obejrzenia programu TV TRWAM  „Po Stronie Prawdy”, który nagrywany był na żywo w Szczecinku 3 lipca 2013r. Z zaproszenia do udziału w programie i możliwości przedstawienia swojego stanowiska  nie skorzystało kierownictwo firmy Kronospan, ani Burmistrz Szczecinka.  To było do przewidzenia, gdy brakuje  argumentów to się unika dyskusji.  Najwyraźniej obawiali się kompromitacji w  programie nagrywanym na żywo .

Link do programu

http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=pspnew

[youtube YLlnGzHVIGQ&feature=share&list=PLvNvpBu_qR3aCR816AFaMml9SRNFgjQ9U]

Relacja ze strony http://iszczecinek.pl

http://www.youtube.com/watch?v=c-Sv0EQJq_Y

[youtube c-Sv0EQJq_Y]

źródło foto: www. iszczecinek.pl

 

27 odpowiedzi do “Relacja z Telewizji Trwam”

 1. Nie przyszli, ponieważ to kłamcy i tchórze!!!
  Po woli do celu. Podziwiam te starsze osoby, które uczestniczyły w programie zwłaszcza Pana Juliana – gdyby dzisiejsza młodzież wychowywana byłaby w duchu patriotycznym jak on, po pierwszych skargach mieszkańców sprawa byłaby załatwiona.
  Śmiem twierdzić, iż do tak skandalicznej sytuacji nawet by nie doszło.

  1. Masz rację Stefan, dzisiejszej młodzieży TV, pakuje do głowy śmieci o udanych związkach partnerskich, o adopcji dzieci przez takie pary, serwuje im na uczelniach, baumana i jaruzelskiego jako bohaterów narodowych, narodowców nazywają faszystami, rodzinę z flagą biało czerwoną też jako faszystów, kibiców łądują do jednego worka nazywając go kibole. Idolem młodych ma być wojewódzki, jacyków, bieroń, grodzki/ka. A wartości takie jak Bóg, Honor, Ojczyzna uznają za zacofanie.

 2. Zarząd fabryki wybrał mniejsze zło, ale i tak kompromitacja na cały kraj. Gdzie się podział nasz poseł Suchowiejko ? Oj pomnika mieszkańcy nie postawią no chyba , że Krono ufunduje o ile jeszcze będzie.

 3. Tak się zastanawiam, czy ci którzy nam zgotowali ten los mają sumienie? Zaczynając od gostka który wali kleje i inne chemikalia do pieca na biomasę, poprzez kierowników zmian, CZŁONKÓW zarządu a skończywszy na gburmistrzu, staroście, marszałku,wisiomirskim gawowskim i całej masie wazeliniarzy. Osobiście tego im nie życzę , ale chichot losu może sprawić, że sami padną ofiarą zanieczyszczenia powietrza i na nic zdadzą się zapewnienia przed kamerą , że w Szczecinku nie ma zwiększonej zachorowalności na białaczkę limfatyczną.

 4. Nie dość , że teraz ledwo można wytrzymać z tym syfem w powietrzu, to jeszcze chcą nam zafundować klajster smrodowy.

 5. Brawo TV TRWAM, jesteście wielcy . Pokazujecie prawdę i dlatego Partia Obłudy robi wszystko abyście nie dostali miejsca na platformie cyfrowej.

  1. Media które nie boją się mówić i pisać prawdy zamyka się usta, jak tak dalej pójdzie to będzie nam serwowana tylko propagandowa papka jak za czasów okupacji. Nasi dziadkowie w grobie się przewracają.

 6. Domek z kart zaczyna się walić. Jeszcze trochę a Bruksela i mieszkańcy zmiotą go jak pył ze szlifowania płyt wiórowych, który dla firmy, burmistrza i innych urzędników jest „biomasą”!!!!!! TO SKANDAL !!!!! jednak możliwy tylko w naszym kraju rządzonym przez PEŁO.

 7. Dziękuję:
  Pani Joana Pawłowicz
  Pan Andrzej Bratkowski
  Pan Poseł Czesław Hoc
  Pan Jacek Pawłowicz
  Pan Krzysztof Sobczyk
  Pani Janina Antoniak
  Pan Marek Bolechowski
  I inni mieszkańcy Szczecinka, których nie wymieniłem z imienia i nazwiska.
  Dziękujemy za odwagę i za walkę w naszym imieniu.

 8. Po zmianie władzy kilku z krono do aresztu na 3 m-ce i same papiery będą pęcznieć do 100 tomów począwszy od:
  – amoniaku, formaldehydu w jeziorze
  – pozwoleń od marszałków
  – przekierowaniu z pieniędzy podatników tzw. deszczówki do Wielima
  – emisji amoniaku bez pozwolenia
  – przekwalifikowaniu hałdy w magazyn
  – spalania hałdy bez pozwolenia
  – pokazania dokumentacji na temat gospodarki odpadami
  – genezie akcji „krono drzewko”
  – skażeniu wód gruntowych(raport WIOŚ) pod hałdą, które plyną w stronę ujęcia do Bugna
  – uzyskaniu pozwoleń na budowę spalarni wyjętej spod prawa, gdy mamy dwa POP
  – ogromnej kasie na kampanię wyborczą PO przed ostatnimi wyborami
  – odstąpieniu burmistrza od tablicy zanieczyszczeń przy ratuszu, ucywilizowaniu krono (groził jego zamknięciem-art. z 2009 w temacie)
  itd., itd., itd., itd., itd., itd.

 9. Mi się podoba wypowiedz pana Krzysztofa, chociaż wszyscy są merytorycznie przygotowani.

 10. Chciałbym mieć takiego dziadka, pozytywny człowiek, „przeżyłem 3 okupacje”, Panie Julianie życzę Panu 100 lat, mieszkańcom miasta takiej odwagi jak Pan.

 11. A może by tak jeszcze certyfikat dla firmy za „mówienie prawdy”, bo pozostałe już sobie kupili. Przydałby się bo już chyba nikt nie wierzy w ich słowa, tak jak w to , że biomasą są kleje.

  1. Tragiczne to, ale jakże prawdziwe. Instytut Technologii Drewna wydaje opinię, że klej stosowany w krono jest tak ekologiczny, że jest „biomasą”, chociaż o produktach spalania tego ekologicznego kleju nie mają pojęcia, albo nie chcą mieć. Jakie to „polskie”. Oczywiście z wydaniem takiej opinii nie ma nic wspólnego fakt, że ITD współpracuje z Kronospanem już kilkanaście lat, i zupełnym przypadkiem ich opinie były zawsze dla Krono korzystne. Nie muszę chyba dodawać, że ITD nie pracuje społecznie tak jak TERRA i za sporządzenie każdej opinii pobiera wynagrodzenie.

 12. TV Trwam, zawsze miałam do niej obiekcje, ale już zmieniłam zdanie. Jest to jedyna TV ogólnopolska, która zdecydowała się powiedzieć prawdę. Dziękuję w imieniu moim i mojej rodziny. Kropla drąży skałę !!! Dziękuję również Panu Posłowi Hoc, który jest ze Stowarzyszeniem Terra niezależnie, czy są wybory, czy nie. TERRA zwycięży !!!

 13. OŚWIADCZAM, ŻE KRONO JEST MOIM DZIECKIEM, WCZEŚNIEJ NAZYWAŁO SIĘ PINOKIO LECZ TO RODZAJ MĘSKI, A ŻE OBECNIE W MODZIE JEST GENDERYZM WIĘC PRZEMIANOWAŁO SIĘ NA KRONO (RODZAJ BEZOSOBOWY).

 14. Gratuluje akcji i gratuluje TV Trwam, że otrzymała miejsce na multipleksie (wiadomość z dzisiaj).

 15. Widziałam jak Pani Asia mocno przeżywała całą sytuację. Pokazuję to prawdę o desperacji i zarazem niemocy zwykłych obywateli tego chorego kraju, gdzie już nikt nie liczy się z człowiekiem tylko z kasą. Smutne to. Dlatego nie dziwię się że ludzie podpalają się, odbierają sobie życie na znak protestu, aby pokazać swoją niemoc i dramat który przeżywają. Dobrze zapytał Pan Julian, w którym miejscu teraz jest Polska? Czy my jeszcze mamy swoją suwerenność czy już zostaliśmy sprzedani? Mam ogromną nadzieję że stanie się coś że fabryka będzie musiała zawinąć swoje zabawki, albo ucywilizować się.

 16. Widać jak sporo czasu musieli poświęcić ludzie z TERRY aby tak profesjonalnie przedstawić temat. Ile trzeba było włożyć pracy w całą dokumentację w której są posiadaniu,a która jest potwierdzeniem , że wulkan to poważne zagrożenie dla mieszkańców. Wykonali mrówczą pracę za urzędników , którzy biorą za to pieniądze. Kilka ratusz- krono- marszałek , wasze dni są policzone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.