Po Zielonej Stronie Mocy 24.05.2013

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego autorskiego programu Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Terra” w Szczecinku – „Po Zielonej Stronie Mocy”. Tematy trudne i niewygodne dla tych którzy chcą ukryć prawdę. Program prowadzi Krzysztof Sobczyk, jego gośćmi są Teodor Werbowski i Jacek Pawłowicz.

 

[vimeo 66902994]

 

9 odpowiedzi do “Po Zielonej Stronie Mocy 24.05.2013”

 1. Brawo panowie pełna profeska i znajomość tematu. Moja opinia odnośnie oczerniania Terry i zakazu puszczania Was w „Wolnych mediach” jest zrozumiała, strach przed prawdą i waszą wiedzą. Z takimi ludźmi jak Wy można świat zwojować. Gratuluje i czekam na kolejne Wasze relacje.
  Amen

 2. Dzięki: profesjonalizmowi, znajomości tematu, poczuciu humoru pomimo powagi sytuacji, konsekwentnemu i niezłomnemu działaniu krok po kroku, aż chce się oglądać. Super.

 3. Widzę ,że z programu na program rozkręcacie się Panowie. Potrzebni są w naszym mieście tacy ludzie jak wy, tacy którzy nie boją się mówić się prawdy. Prawdy najwyraźniej boją się lokalne władze i szczecinecki wulkan .

 4. Chciałem napisać donos że dzisiaj śmierdzą te ekologiczne rozwiązania, rakotwórcze związki lecą na stację WIOŚ, a ta jak na złość nie działa i jak na złość tylko w Szczecinku, Czy to sabotaż? Możliwe, że to jacyś UBecy i SBecy ją zniszczyli.

 5. List Gowina do kolegów z po. mam wrażenie jakby pisał do kogoś z naszego miasta.
  Gowin wskazuje w nim m.in., że działania PO w regionach „cechuje buta, partyjniactwo i budzące wątpliwości moralne korzystanie z przywilejów władzy”. Samemu rządowi zarzuca zaś „administrowanie bez odważnych reform, strategicznych planów i niezbędnych, choć niepopularnych decyzji”. – W efekcie nasze notowania spadają, a w naszych szeregach pojawia się zaniepokojenie – podsumowuje były minister sprawiedliwości.

 6. Zgadza się, to co się dzieje w Szczecinku jest przykładem buty burmistrza, starosty, marszałka itd. itp. Jak to możliwe aby firma dostawała pozwolenia niezgodne z prawem? a burmistrz zachowywał się jak rzecznik prasowy fabryki pary wodnej. O co tu chodzi? Jak nie wiedomo o co chodzi ,to chodzi o …… . Dlatego jestem pod wrazeniem działań ludzi z Terry, niech moc będzie z Wami.

 7. Podobno łysy ma cancera, więc jemu jest już wszystko jedno, a na kuracje w Szwajcarii trzeba skądś wziąć także dla mnie wszystko jest jasne.

 8. Może warto zastosować standardy firmy zanieczyszczającej środowisko i donieść do właściciela o niekompetencji zarządu – który może skończyć się zamknięciem firmy. Więc Pan Aleksandrowicz na zielony dywanik….

 9. Program Po zielonej… wspaniały pomysł. Informacje przekazywane w dostępny i zrozumiały sposób. Do tego jeszcze można się pośmiać 🙂 Tak trzymać Panowie, BRAWO !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.