Po zielonej stronie mocy 11.06.2012

Po zielonej stronie mocy – program Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych „Terra” – dzisiaj Wiesław Szeląg rozmawia z dr Joanną Pawłowicz, szefową TERRY-radną Rady Miasta Szczecinek i Romanem Matuszakiem – byłym wiceburmistrzem naszego miasta, obecnie radnym Rady Miasta Szczecinek.

Wszystkie odcinki są dostepne w dziale Filmiki

[box]Nowy cykl programów w TV Zachód – Po zielonej stronie mocy[/box]

[youtube M7CiZrMz4J0]

4 odpowiedzi do “Po zielonej stronie mocy 11.06.2012”

  1. Pierwszorzędny program! Gratulacje. Punktujcie kłamców i dyletantów przymykających oczy na trucie mieszkańców!

  2. A propos SZLOT (tajemnicza organizacja wysysająca pieniążki mieszkańców).
    Niedawno pan burmistrz był łaskaw opisać proceder, w którym nauczyciele bojący się zwolnienia kombinują ze zwolnieniami lekarskimi. Oczywiście wyżej wymieniony pan strasznie się oburzył, ale kiedy jego znajomy ze Szlot-u słynny Boguś S. – mający kilkadziesiąt prokuratorskich zarzutów, którego zresztą pan burmistrz bronił i broni jak lew zrobił to samo – żeby nie zostać zwolniony poszedł na zwolnienie lekarskie i pobierał parę tysięcy złotych miesięcznie – tego już pan burmistrz nie zauważa za niestosowne. Więc jak to jest?

    1. Faktycznie kolego słusznie zauważyłeś pominięty fakt jak były prezes szlot brał kasę i był na zwolnieniu lekarskim to było dobrze i gburmistrzowi to nie przeszkadzało, a w przypadku nauczycieli już mu przeszkadza.

  3. Wiem jak nakłonić burmistrza by miasto wspomógło budowę hospicjum – wystarczy go zapewnić, że przy okazji następnych wyborów hospicjum zobowiązuje się przeznaczyć powierzchnię dachu na baner z podobizną burmistrza. Oczywiście nieodpłatnie.
    Za miesiąc góra dwa dach w hospicjum będzie gotowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.