Po Zielonej Stronie Mocy 12.07.2013

Zapraszamy  do obejrzenia kolejnego autorskiego  programu  Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Terra” w Szczecinku – „Po Zielonej Stronie Mocy”.   Tematy  trudne  i niewygodne dla tych, którzy chcą ukryć prawdę. Program prowadzi Krzysztof Sobczyk,  jego gośćmi są były dyrektor Sanepidu szczecineckiego  doktor Andrzej Grobelny  i Jacek Pawłowicz członek zarządu SIS Terra.

[youtube qSqfFwG-jgg]

8 odpowiedzi do “Po Zielonej Stronie Mocy 12.07.2013”

  1. Mamy ośmiornicę w mieście i tylko od mieszkańców zależy oswobodzenie się z jej macek. Gratuluję stowarzyszeniu kolejnego ciekawego i merytorycznego programu a udział w nim Pana Grobelnego był kropką nad „i”. Teraz z perspektywy czasu widać jak bardzo nie na rękę dla władz miasta , powiatu i „fabryki specjalnej troski” były niezależne decyzje ówczesnego szefa Sanepidu. W tej chwili dyrekcja Sanepidu to pacynka w niebezpiecznych rękach .

  2. aleksandrowicz powinien zostać okrzyknięty święty jeszcze przed Papieżem. Raz że jak sam siebie nazywa parafianinem ze świętego ducha donoszącym, czy skarżącym, a to grzech. Dwa, cud którego dokonał jest niczym przywrócenie ślepemu wzroku, zamienił zrekultywowaną hałdę w tymczasowy magazynem biomasy, cudotwórca. Wystarczy zobaczyć filmiki na Internecie, aby wiedzieć jakie ścierwa były wylewane na ten tymczasowy magazyn.

  3. Duglas wydał pozytywną opinię środowiskową, Lis pozwolenie na budowę, a Geblewicz pozwoli na spalanie ok. 70 ton dziennie kleju w piecu rusztowym łamiąc co najmniej trzy akta prawne (ustawę, POP, dyrektywy unijne), a gdy po zmianie władzy prokuratura zajmie się tymi typami będą mówić: to nie ja, to on.

  4. Program Ochrony Powietrza jasno mówi NIE MOŻNA, a Duglas mówi, że MOŻNA ? To się nazywa monarchia, rządy jednej ręki, która kręci tym wszystkim i oby tym panem zajęła się w końcu właściwa instytucja, bo to co robi zwykłym mieszkańcom woła o pomstę do nieba 🙁

  5. Machina budowy tego generatora już ruszyła, dzięki klakierom z ratusza i starostwa. Niewygodnych i nieukładnych tak jak pan Grobelny trzeba było zmienić już teraz wiadoma dlaczego. Prawda nas wyzwoli i generator runie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.