Ostatnia rozprawa

UWAGA, WAŻNA INFORMACJA !!!

11-go kwietnia (czwartek) o godz. 11-tej w Sądzie Rejonowym przy ul. Jasnej w Szczecinku, odbędzie się ostatnia już rozprawa wytoczona przez siedmiu mieszkańców Szczecinka przeciwko firmie Kronospan, na której pełnomocnicy stron wygłoszą mowy końcowe.

MIESZKAŃCY NIE DOMAGAJĄ SIĘ ŻADNYCH ODSZKODOWAŃ !!!

Domagają się jedynie zaniechania emisji uciążliwych odorów, szkodliwych pyłów i innych substancji z instalacji Kronospanu, które powodują ograniczenia w swobodzie korzystania z ich nieruchomości.

Na poprzedniej rozprawie została przedstawiona opinia biegłych, którą na zlecenie Sądu sporządził zespół naukowców Zakładu Toksykologii Środowiska Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Przedłożona Sądowi opinia jednoznacznie potwierdziła, że na nieruchomości powodów położonych przy ulicy Piłsudskiego, Poznańskiej i Warszawskiej przedostają się pyły pochodzące z Kronospanu. Potwierdzono to, o czym w Szczecinku od lat wiedzą wszyscy, a w szczególności dzieci z przedszkoli i szkół mieszczących się w pobliżu firmy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy przed budynek Sądu przy ul. Jasnej w Szczecinku 11-go kwietnia (czwartek) o godz.10 45 (można zabrać ze sobą zrobione przez siebie transparenty).

WESPRZYJMY SWOJĄ OBECNOŚCIĄ SIEDMIU MIESZKAŃCÓW, KTÓRZY MIELI ODWAGĘ WYTOCZYĆ SPRAWĘ W OBRONIE CZYSTEGO POWIETRZA W IMIENIU WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY MIESZKAJĄ W SZCZECINKU I ODCZUWAJĄ PODOBNE UCIĄŻLIWOŚCI.

3 odpowiedzi do “Ostatnia rozprawa”

  1. Prędzej czy później prawda zwycięży, mam nadzieję że stanie się tak w najbliższy czwartek i odetchniemy czystym powietrzem .

  2. Ja nie widzę innej opcji jak zwycięstwo. Wszyscy wiedzą co jest grane w tym mieście, tylko siedem osób poszło w naszym imieniu do sądu i powiedziało nie. To się nazywa odwaga. To tego jeszcze prawda i musi być dobrze.

  3. To ostatnia chwila dla Ciebie Kronospanie – WALEC UNIJNY DO CIEBIE JEDZIE.
    PS. kilka razy Peter K wymknął się polskiemu wymiarowi sprawiedliwości, ale do czasu. Stokłosa poszedł do kryminału to na tych też przyjdzie czas. Jeden nawet sobie bunkier przy jeziorze wybudował – ciekawe czy tunel pod jeziorem też?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.