Miasto Ufa nadal walczy

Miasto Ufa nadal walczy.

Mieszkańcy miasta Ufa nadal protestują przeciw budowie zakładów Kronospan. Odbyło się już kilka dużych manifestacji, między innymi w lipcu, o których już pisaliśmy. Kolejna miała miejsce 25 sierpnia 2013r.,w której uczestniczyło ok. 3-4 tysięcy mieszkańców.

Dzisiaj w niedzielę 15 września b.r. odbył się „marsz matek”, w którym wzięło udział ok. 1,5 – 2 tysięcy matek z dziećmi. Marsz odbył się pod hasłem –„Kronospan wynocha , my chcemy żyć”. Mieszkańcy miasta Ufa ,szczególnie obawiają się o swoje dzieci, dlatego walczą o prawo do życia w zdrowym i czystym środowisku, podobnie jak my w Szczecinku. Życzymy im zwycięstwa w tej walce, aby nadal mogli oddychać czystym powietrzem.

Zarząd SIS TERRA

[nggallery id=43]

[youtube _P5QlQ8YUJs]

4 odpowiedzi do “Miasto Ufa nadal walczy”

  1. Rosjanie uczą się na naszych błędach. Wierzę, że uda im się powstrzymać budowę fabryki toksycznych smrodów a nam zmusić toksycznego smrodziarza do przestrzegania prawa, albo wypad ze Szczecinka najlepiej do austrii. Tam niech robią inhalacje herr kaindlowi.

  2. Przyznam się bez bicia, że zaufałem burmistrzowi gdy podpisywał jakieś porozumienia z kronospanem. Teraz widzę i czuję , że nas oszukał padalec jeden.

  3. Muszę stwierdzić z przykrością , że mamy w Polsce a szczególnie w Szczecinku za rządów Partii Obłudy większy zamordyzm niż w Rosji rządzonej przez Putina.W Szczecinku trudno byłoby przeprowadzić taki przemarsz, gdyż uczestnicy mogliby od razu liczyć się z utratą pracy i innymi szykanami.Ale wszystko do czasu,jestem pewien że niedługo rozliczymy tą mafię .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.