9 thoughts on “Kontakt

 1. Pisze do was w związku z artykułem który pojawił się na gk24 odnośnie Jeziora Wielimie w Szczecinku jest ponad 1500 wędkarzy. A Przedsiębiorstwo Rybackie Zabiera najlepsze jeziora to jest jakaś patologia. Proszę zorganizujmy protest w sprawie obrony tego jeziora przed wytrzebienie tego jeziora. Naprawdę jest to ważne dla turystyki Szczecinka. Zajmijcie się tą sprawą błagam w imieniu wszystkich wędkarzy. Jak przedsiębiorstwo rybackie w Szczecinku zapłaci tak gigantyczne pieniądze jak tam komornik na komorniku.


  Zgłoś ten komentarz

  1. Dzień dobry,
   dziękujemy za sygnał.Jeżeli ma Pan możliwość, proszę zrobić zdjęcia i przesłać je do nas.Niestety, nie możemy być w każdym miejscu, gdzie czai się zagrożenie dla naszego środowiska(każdy z nas pracuje zawodowo). Proszę nas informować o takich zagrożeniach. Dziękujemy i pozdrawiamy.


   Zgłoś ten komentarz

 2. Dzien dobry
  Byla piekna pogoda w pierwszy dzien Swiat Wielkanocnych i w drugi rowniez.ale Kronospan uprzyjemnil smrodem.Goscie przyjezdni powiedzieli ze nie przyjada wiecej.Np na Wiejskiej okna nie mozna bylo otworzyc aby przewietrzyc.Co dalej?


  Zgłoś ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.