Wyrok i co dalej?

W dniu dzisiejszym (10.03.14.) odbyła się konferencja prasowa dotycząca wyroku w sprawie ”Mieszkańcy Szczecinka kontra Kronospan”. Konferencję prowadził jeden z powodów Krzysztof Sobczyk, a obecni na niej byli pełnomocnik powodów mecenas Filip Sztukiel oraz powodowie Alicja Bolechowska, Anna Pawlak, Józef Słupek i Marian Bolechowski.

Po krótkim wprowadzeniu adwokat powodów bardzo dokładnie wyjaśnił jak będzie egzekwowany wyrok, który zapadł w Sądzie Okręgowym w Koszalinie, a który jest prawomocny i wykonalny i nie przysługuje od niego skarga kasacyjna, czyli nie może być już zmieniony lub uchylony.

Dziękujemy wszystkim osobom, które wspierały powodów przez długie lata procesu.

Dziękujemy również tym dziennikarzom, którzy nie ulegając naciskom rzetelnie i na bieżąco informowali mieszkańców o toczącym się procesie.

Niestety TV Gawex nie przekaże Państwu tych wiadomości, gdyż po raz kolejny nie skorzystała z zaproszenia na konferencję prasową.

[vimeo 88731794]

 

8 odpowiedzi do “Wyrok i co dalej?”

 1. To jest wielki krok do przodu, teraz trzeba im cisnąć i nie popuszczać, zanim nas wytrują. Brawo Mieszkańcy!!!

 2. Bardzo cieszy mnie ten wyrok, myślę że nie tyko mnie 🙂
  A z Gawexu zrezygnuję, jest przecież internet i inne telewizje.
  Nie będę płacić za ten szajs !!!

 3. Za chwilę usłyszymy w programach propagandowych burmistrza, że sąd się pomylił i że wszystko jest w porządku bo on ma to wszystko obcykane.
  A tak na poważnie to cieszę się, że w końcu udało się chwycić smrodziarza i całe to towarzystwo wzajemnej adoracji za rogi. Nie odpuszczajcie im nawet na chwilę.

 4. Teraz to jest smród z porozumień Daglasa z Krono, które przecież zrealizował punkt po punkcie. Nawet sędzia nie zostawił na nich suchej nitki czytając uzasadnienie wyroku. Kompromitacja panie burmistrzu.

 5. A w srawexie sielanka, zadymiony Szczecinek bo ktoś wypala trawy, dymiąca studzienka, a dymiące kominy? Jakie kominy? Żenujący poziom „dziennikarstwa”. Ja już dawno im nie płacę, moich rodziców też od nich odłączyłem, niech newsy o dymiących studzienkach czyta dauglas z czukiem i niech się nakręcają jak to jest wspaniale, przynajmniej na wizji w zaprzyjaźnionej „telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.