Akcja informacyjna mieszkańców Szczecinka

Ruszyła akcja informacyjna mieszkańców Szczecinka

Mieszkańcy naszego miasta, niczym króliki doświadczalne szpikowani są z jednej strony „uzdrowiskowym powietrzem” a z drugiej propagandową papką, która ma za zadanie uspokojenie społeczeństwa. Wygląda na to, że szczecineckie media lokalne (z wyjątkiem TV ZACHÓD) mają inne priorytety, niż bezstronne, rzetelne informowanie społeczności lokalnej. Najwyraźniej programy i artykuły opłacane przez władze lokalne oraz fabrykę słynącą z ekologicznych rozwiązań mają zasłonić niewygodną prawdę. Z tego powodu rozpoczęliśmy akcję informacyjną w formie ulotek. Są one rozdawane mieszkańcom naszego miasta. W celu dotarcia z informacjami do jeszcze większego grona osób , prosimy o rozsyłanie niżej zamieszczonej ulotki do znajomych.

Nie bądźmy obojętni na ten problem, który dotyczy każdego z nas i prędzej czy później my, czy nasi bliscy mogą ponieść konsekwencje ukrywania prawdy!!!

[button link=”http://przeklej.net/down/87126295724202900177490302477509419c9f3137dd61d7e31b16594.html” type=”big” color=”red”]Przeczytaj ulotkę[/button]

3 odpowiedzi do “Akcja informacyjna mieszkańców Szczecinka”

  1. Brawo TERRAryści jesteście jedyną nadzieją, że w tym toksycznym (dosłownie i w cudzysłowiu) mieście wróci normalność.

  2. Najwyraźniej TERRA idzie do przodu. Pozamykają drzwi i okna , a i tak znajdą sposób na dotarcie z informacją do mieszkańców. Brawo za determinację i wytrwałość. Praca u podstaw przyniesie efekty. To co wyprawiają lokalne media (szacunek dla TV ZACHÓD)to żenada.

  3. I bardzo dobrze, ważne żeby uświadamiać ludzi, że jako jednostka też mogą działać i nie będą to działania obojętne, także – masz znajomych, uświadamiaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.